Замовити легко! АПТЕКА "ЛЮВАР"

Як замовити

Замовлення через інтернет – це швидкий та зручний спосіб підібрати та придбати лікарські препарати з мінімальними витратами вашого часу. Для цього потрібно:

  1. У пошуковому рядку напишіть назву товару, що цікавить, і натисніть ENTERЯкщо пошук не дав результатів, перевірте правильність написання товару.
  2. Коли вибрали товар, натисніть кнопку в заказ.
  3. У кошику Ви можете перевірити правильність обраного товару, збільшити кількість або видалити непотрібний товар. Залишити свої контактні дані та спосіб доставки.
  4. Для підтвердження замовлення та умов доставки з Вами зв'яжеться менеджер. Усі замовлення дійсні 1 день . Якщо Ви бажаєте забрати замовлення більш ніж через добу – Вам необхідно з нами зв'язатися за телефоном (044) 502-91-95 та продовжити бронювання замовлення. Зображення та інформація про товар на сайті можуть відрізнятись від реальних упаковок.

Замовити легко!

Якщо Вам важко прочитати почерк лікаря на рецепті або в медичній картці, можете надіслати нам фото вашого рецепту на зручний для Вас спосіб зв'язку Viber або Skype . І чекайте на зворотний дзвінок. Ми допоможемо розібрати все та оформити замовлення.

  • 38 (063) 590-3729
  • luvar-dostavka

Послуга «Індивідуальне замовлення»

В аптеці ефективно працює програма індивідуального замовлення товару. Якщо в асортименті аптеки Ви не знаходите необхідний товар, а він при цьому зареєстрований на українському ринку, ми зможемо Вам його замовити .

Для цього Вам необхідно зв'язатися з нами за телефоном 502-91-95 та оформити замовлення. Такий спосіб замовлення товару дуже швидкий і зручний, оскільки Ви сьогодні замовляєте товар, а завтра можете його вже забрати.

 

http://luvar.com.ua/info/ordering.html#easy


 // Автор:

Карта