Медичні центри Новий Зір у Благодійному проекті 100 очей

"100 Очей" - це Всеукраїнський проект щодо проведення безкоштовних офтальмологічних операцій

Медичні центри "Новий Зір" на чолі з головним лікарем Пархоменко Георгієм Яковичем з 2014 року на постійній основі проводять благодійні акції для ветеранів та бійців АТО.

 25 червня 2019 року спільно з Благодійним фондом "Український Проект Милосердя", Громадською організацією "Зелена Смуга" та Medical Ministry International Canada відбулася реалізація благодійного проекту "100 Очей". 
"100 Очей" - це Всеукраїнський проект щодо проведення безкоштовних офтальмологічних операцій для ветеранів та бійців АТО, та сімей постраждалих під час бойових дій на Сході України з діагнозом травматична катаракта. Це катаракта, яка виникає при травмуванні кришталика ока під час проникного поранення очного яблука, а також внаслідок контузій, загальних поранень.

Ініціатива проекту направлена для учасників ООС/АТО, які захищали або продовжують захищати територіальну цілісність, мир та спокій на Сході України - в першу чергу для тих, хто не може покрити вартість діагностування та оперативного втручання. 

Офтальмологічні операції відбулися в Києві у медичному центрі "Новий Зір" на Глибочицькій, 17. Проте для зручності діагностику можна було пройти в одному з філіалів клініки "Новий Зір", що розташовані в: Харкові, Дніпрі, Кривому Розі, Сумах, Хмельницькому, Черкасах. Проект реалізований за сприяння офтальмологічної компанії Alcon.


 // Автор:

Карта