IX міжнародна стоматологічна виставка «Дентал-ЕКСПО»

Одна з виставок стоматологічного напрямку, яку проводить ПрАТ «Гал-ЕКСПО»

17.04 - 19.04 2018

Организатор:  Львівська виставкова компанія «Гал-ЕКСПО»

м.Львів, вул. Винниченка, 30


Шановне панство!

Раді повідомити Вам, що IX міжнародна стоматологічна виставка

«Дентал-ЕКСПО» відбудеться

17-19 квітня 2018 року!

Мета виставки  – демонстрація новітніх технологій, матеріалів, обладнання, інструментарію та сучасних методик лікування в галузі стоматології.

Виставка дає можливість ознайомити спеціалістів з тенденціями розвитку стоматологічної галузі, прийняти участь у наукових заходах та придбати сучасне обладнання та матеріали.

У рамках виставки вдруге відбудеться проект «Стоматологічна клініка мрії» «Зуботехнічна лабораторія мрії».

Цьогорічна тематика проекту:

  • Представлення новинок в галузі стоматології через призму наукових заходів, лекцій, практичних демонстрацій та майстер-класів.
  • Отримання унікальної можливості здобути знання та випробувати на практиці представлене обладнання.
  • Представлення міні-експозиції інтегральних комплексних рішень щодо обладнання та функціонування максимально продуманого стоматологічного бізнесу.
  • Створення інформаційної платформи консультацій, необхідних спеціалісту, який, сьогодні знаходиться у процесі планування кабінету/клініки/лабораторії.

Про організацію заходу організатори інформують державні та приватні спеціалізовані установи (стоматологічні клініки, кабінети), лікарів-стоматологів різного напрямку та зубних техніків України та ближнього зарубіжжя.

У рамках виставки відбудеться серія науково-практичних конференцій, лекцій, семінарів, практичних демонстрацій нових технологій та матеріалів в стоматології, які будуть проводити провідні фахівці та відомі виробники.

Організатор Форуму – львівська виставкова компанія «Гал-ЕКСПО», яка має практичний 27-річний досвід проведення виставкових заходів, як в Україні та за кордоном, так і в Західному регіоні зокрема.

Детальна інформація про захід

Тел.: (032) 2971369, (067) 6711436

Факс: (032) 2971756

e-mail: nml@galexpo.lviv.ua

Facebook: https://www.facebook.com/Dental.Ukraine.Lviv/

http://www.galexpo.com.ua/stomat/


Карта