"Академічна клініка" - клиника репродуктологии

Кандидат медичних наук Головний лікар ТОВ «Академічна клініка» Раковська Наталія Іванівна
«Академічна клініка» розпочала свою діяльність в 2005 р. Основним пріоритетним напрямком роботи колективу є Індивідуальне ставлення до кожного пацієнта і пацієнтки та комплексний підхід в проведенні діагностичних та лікувальних заходів у подружньої чи статевої пари, спрямованих на досягнення ефективного результату. Такий підхід дозволяє чітко та виважено підійти до розв'язання різних проблем статевої сфери чоловіка та жінки.
За час Існування в клініці сформовано декілька основних підрозділів, які мають широкі можливості.
Власна клінікодіагностична лабораторія «Академічної клініки» забезпечена автоматичними аналізаторами та спеціалізованими комп'ютерними програмами, що гарантує високу точність отриманих результатів. В лабораторії проводяться всі види лабораторних досліджень з поточним контролем якості та використанням лише сертифікованих витратних матеріалів.
Діяльність лікувально-діагностичного відділення спрямована на діагностику та лікування пацієнток з гінекологічними проблемами, різними формами безпліддя у жінок та чоловіків, проведення спостереження за вагітними жінками. В клініці проводиться консультування лікарів спеціальностей: генетика, уролога-андролога, терапевта та психотерапевта, ендокринолога. Надання медичної допомоги в «Академічній клініці» можливо як в режимі разового консультування та обстеження, так І протягом тривалого часу.
Ультразвукові дослідження в ТОВ «Академічна клініка» є одним з провідних методів діагностики завдяки високій ефективності, доступності та відносній простоті проведення. За допомогою використання ультразвукового апарату експертного класу Voluson E8 фирмы General Electric проводиться діагностика стану плода, розвитку його органів та систем вже з ранніх термінів вагітності. Клініка надає послуги всіх видів ультразвукової діагностики для дорослих та дітей.
«Академічна клініка» «Академічна клініка»
«Академічна клініка»

Комплексна пренатальна діагностика полягає у використанні даних УЗД, визначенні рівня біохі­мічних маркерів вагітності, внесенні додаткової інформації про вагітну та розрахунку за допомогою автоматизованої програми PRISCA ризику виникнення у ембріона (плода) хромосомної патології та вроджених вад розвитку центральної нервової системи з подальшою консультацію лікаря-генетика. Інвазивні пренатальні процедури дозволяють виявити генетичні порушення з точністю до 98%.
У відділенні оперативної гінекології хірургічні втручання проводяться лікарями, які мають великий досвід роботи, володіють новітніми молоінвазивними ендоскопічними методами втручань (лапароско-пія та гістероскопія). Комплексність підходу в лікуванні забезпечується можливістю призначення медика­ментозного лікування, використанням фізіотерапевтичних методів, та психотерапевтичній реабілітації.
«Академічна клініка»
«Академічна клініка»
«Академічна клініка»

Проблема безплідності є однією з причин демографічної кризи в Україні та потребує доскона­лої комплексної діагностики та лікування. Відділення допоміжних репродуктивних технологій виконує ряд процедур для подолання небажаної безплідності подружніх пар. Застосування таких методик лікування як штучна внутрішньоматкова інсемінація із використанням сперми чоловіка чи донора, програма екстракорпорального запліднення (in vitro fertilization) з перенесенням ембріонів в порожнину матки, програма інтрацитоплазматичного введення єдиного сперматозоїда в ооцит, кріоконсервація сперми та ембріонів дозволяють пацієнтам, котрі втратили надію на народження дитини, відчути щастя батьківства.
«Академічна клініка»
Головний лікар ТОВ «Академічна клініка»
Раковська Наталія Іванівна
Народилася в м.Львів
Кандидат медичних наук
1991 р.                  Закінчила Івано-Фран­ківський медичний університет за спе­ціальністю лікар акушер- гінеколог
1996 р.                  Вінницька обласна лікарня ім. Пирогова
1998 - 2004 рр.   Головний лікар мед.центру «Медівін» м. Вінниця
2004 р.                  Науковий співробітник ІПАГ АМН України ( відділення медици­ни плода)
2005 р.                  Диплом кандидата мед. наук, автор наукових статей
2005 р.                 Головний лікар ТОВ «Академічна клініка»
2007 р.                 Європейська асоціація репродуктологів та ембріологів. Член президії Української асоціації репро­дуктивної медицини.


Академічна клініка
poisk.gifг.Київ, ул. Майбороды 8 (Мануильського)
tel.gifТел.: 8(044)483-79-79; 501-47-79
mail.gifwww.academclinic.com.ua
  info@academclinic.com.uaКарта