Синдром сухого ока

Синдром сухого ока викликаний недостатнім виробленням сльози – Відбувається це з різних причин. До основних наслідків низьких Зволоження рогівки відноситься до постійного роздратування, вираженого запалення і рубцювання передніх поверхонь ока. Сам по собі ССГ не проходить, з часом схильний до Прогресії. Ми розповімо, чому виникає проблема, що можна зробити для поліпшення ситуації, коли слід звертатися Лікар.

Поширеність захворювання

Сухість очей є поширеним симптомом, особливо серед тих, хто працює на комп'ютер або проведення багато часу за кермом автомобіля. Збільшення Імовірність появи неприємних симптомів Хронічні захворювання (без належної обробки), сухе повітря, сильний вітер, носіння контактні лінзи, гормональний дисбаланс, алергічні реакції. У зоні ризику – пацієнти старше 40 років і люди, які рідко Блимає.

Для усунення неприємних симптомів ССГ можна використовувати спеціальні краплі. Наприклад, SuperOptic Аква містить гіалуронову кислоту, завдяки якій зволожує Очі. Краплі продаються в упаковці по 2 флакони в кожній. Але Зверніть увагу: дія носить суто симптоматичний характер, щоб домогтися стійкого Необхідно визначити першопричину стану та усунути Її.

Клінічна картина

Основними симптомами сухого ока є:

  • Свербіж;
  • відчутне печіння;
  • відчуття тяжкості;
  • постійна втома;
  • Біль;
  • Почервоніння;
  • світлочутливість;

Нерідко пацієнти скаржаться на відчуття чужорідного тіла і підвищене сльозяться очі. Симптоми можуть виникати як відразу, так і в будь-якому інші комбінації. Якщо у вас є два або більше симптомів Перераховані вище проконсультуйтеся з лікарем. Він проведе огляд, збере анамнез, при необхідності направить вас на додаткові обстеження і поставити точний діагноз.

Зверніть увагу. Синдром сухого ока часто турбує Навесні, коли в повітрі багато алергенів.

Ваше завдання - відновити фізіологічні обсяги продукту Сліди для підтримки здоров'я очей і гострішого зору. Слізна рідина зволожує поверхню, сприяє усуненню мікроорганізмів, сміття і пилу, знижує ризик зараження.

З чого складається слізна плівка?

У нормі слізна плівка складається з трьох компонентів:

  • Вода;
  • Жирної;
  • муцин.

Кожна речовина вирішує свої завдання – наприклад, відокремлюються ліпіди допомога в збереженні слізної плівки при її швидкому випаровуванні і збільшують кількість мастила, а муцин допомагає закріпити розриви до поверхня ока. Виробництво масляної речовини відповідає за Мейбомієві залози, водяні залози слізні, муцинові залози келихоподібні. Проблеми з будь-яким з них призводять до розвитку сухого синдрому Очі.

Діагностика

Основним способом підтвердження або виключення синдрому сухого ока є Пройти обстеження у офтальмолога. Лікар робить ряд аналізів для Сухість. Деякі симптоми слід використовувати для остаточної постановки Діагноз відсутній.

Офтальмолог зможе визначити наявність і ступінь тяжкості ССГ, підібрати Ефективне лікування. Не чекайте на візит до лікаря – з часом Ситуація буде погіршуватися і може призвести до ускладнень.

Профілактика і лікування

Лікування синдрому сухого ока має бути комплексним – в такому випадку кейсу можна розраховувати на ефективний результат і помітні Поліпшення. Відчутний рельєф приносить штучний сльози – їх можна використовувати до 3-5 разів на день. Обов'язково пройти комплексне обстеження для визначення першопричин Патології. Профілактичні заходи включають в себе збалансований харчування, прийом вітамінів, регулярне виконання зорових Гімнастика.

 

Банер

Карта