В УІСА вирішуються проблеми жіночої сексології та репродуктології

Ден Браун в своєму романі „Код Да Вінчі" безапеляційно зазначив, що „...відомо п'ять віх життя жінки: народження, менструація, материнство, менопауза та перехід в старість."

Водночас умовно розподіляють людське життя на певні вікові етапи, як вдалось це зробити мудрецям сходу, молодість - це період до 20 років, створення сім'ї - до 30 років, виконання суспільних зобов'язань - до 40, пізнання власних помилок - до 50 років, останній творчий період - до 60, бажаний період життя - до 70 років.

На всіх цих етапах якість життя визначається станом благополуччя стосовно складових здоров'я, в тому числі репродуктивного (своєчасне народження бажаної дитини) та сексуального (заповнення власного простору позитивними емоціями, відчуттями та порозумінням і відтворенням у реалії своєї неповторності та бажанності).

Якщо враховувати етапи життя жінки з урахуванням особливостей гінекологічного стану, слід виділяти підлітковий період - від 12 до 18 років, ранній репродуктивний - від 16 до 35 років, пізній репродуктивний - від 35 до 49 років та переменопаузальний - від 45 до досягнення менопаузи.

Враховуючи значимість реалізації репродуктивних перспектив - народження бажаної дитини та створення щасливої сім'ї, стає інша важлива періодичність: становлення репродуктивної функції, реалізація репродуктивних можливостей у відповідності до вікових фізіологічних змін.

На всіх етапах життя жінка потребує спостереження і консультативної допомоги у лікаря акушера-гінеколога.

В нашій клініці оцінку гінекологічного статусу з особливостями менструальної, репродуктивної, секреторної, сексуальної функцій ми проводим в єдиному контексті.

Лише в нашій клініці проводиться комплексна програма профілактики та своєчасної корекції сексуальних розладів у жінок різних вікових груп.

В Українському Інституті сексології та андрології вирішуються проблеми жіночої сексології та репродуктології

Ми проводимо оцінку показників сексуального здоров'я пари (жінки і чоловіка) із залученням сучасних спеціалізованних методів діагностики згідно вимог Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я:

  • різні методи анкетування

  • рН-метрія вмісту піхви

  • визначаються показники кровоплину в судинах геніталей методом

  • допплерографії судин даної зони

  • визначається поріг чутливості ерогенних зон першого порядку

  • проводиться оцінка рівней статевих гормонів

Проводиться терапія спрямована на усунення дисгармонії сексуальних взаємовідносин пари

Лікування жіночих сексуальних дисфункцій:

  • порушення сексуального бажання

  • зниження сексуального збудження

  • порушень при досягненні оргазму

Лікування вагінізму, вульводінії, вестибулодінії

Лікування диспаревнії

Проводиться хірургічна корекція зовнішніх і внутрішніх геніталей з метою досягнення сексуального комфорту

Проводиться підготовка та можливе необхідне лікування пари на етапі планування бажанної вагітності

Проводиться роз'яснювальна робота із молоддю на етапі дебюту сексуальних стосунків та вступу до шлюбу

Особлива увага приділяється жінкам в період перименопаузи. В унісон змінам, що відбуваються в сучасному світі та безпосередні у нашому соціумі, слід зазначити, що жінки після 45 років, особливо з активною соціальною позицією, відчуття власної молодості пов'язують із збереженням соматичного, гінекологічного та сексуального благополуччя.

Саме цей особливий період життя жінки в сексології називають „елегантним".

Саме в цьому віці якість життя визначається певними цінностями, серед яких досягнення гармонії стосовно сприйняття себе в світі та в спілкуванні з близьким оточенням є вагомою складовою.

Насиченість емоцій, зрілість бажань, активність в реалізації можливостей та готовність до якісних позитивних змін в любому віці є запорукою неповторності і наповненності сенсом життя.

Співробітники Українського Інституту сексології та андрології професор Ромащенко Оксана Василівна, доктор медичних наук Мельников Сергій Миколайович, кандидат медичних наук Білоголовська Валентина Василівна в реалізації намічених програм, представляли результати своїх клінічних наробок на останньому Європейському конгресі з сексуальної медицини, що проходив в Мадриді з 4 по 6 лютого 2016 року, які були відмічені грандами:

  • Мельников С.М. „Контрацепція у жінок з хронічними запальними захворюваннями геніталей"

  • Білоголовська В.В. „Допплерографія судин геніталей при діагностиці сексуальних розлодів у жінок", а доповідь О.В. Ромащенко „Профілактика та лікування урогенітальних та сексуальних розладів у жінок в постменопаузі" було відзначено Першою премією.

 

 

Банер

Карта